والي جديد ولايت بغلان آغاز به كار كرد

عبدالمتين بيك معاون اداري و مالي اداره مستقل ارگان هاي محلي رسما آقاي سلطان محمد عبادي را به عنوان والي جديد ولايت بغلان، معرفي كرد.

والي جديد ولايت بغلان آغاز به كار كرد

پيشتر اداره مستقل ارگان هاي محلي اعلام كرد كه براساس تصميم تازه اين اداره و رياست جمهوري، واليان هفت ولايت كشور از جمله بغلان، تبديل شده اند.
آقاي بيك به خبرگزاري بخدي گفت كه از اين پس سلطان محمد عبادي به عنوان والي جديد بغلان ايفاي وظيفه خواهد كرد.
به گفته او منشي عبدالمجيد والي پيشين ولايت بغلان به عنوان مشاور رياست جمهوري مقرر شده است.
در همين حال سلطان محمد عبادي كه در جمعي از كارمندان ادارت دولتي اين ولايت صحبت مي كرد، از شوراي ولايتي، ارگان هاي امنيتي و دستگاه هاي عدلي و قضايي اين ولايت خواست تا در راستاي خدمت رساني بهتر به مردم او (عبادي) را همكاري كنند.
او، تامين امنيت، مبارزه عليه فساد اداري و توجه به بازسازي را از اوليت هاي كاري خود اعلام كرده است.
آقاي عبادي مي گويد تا زماني كه ولسوال ها، قوماندان امنيه و ساير ارگان هاي محلي وظايف شان را درست انجام ندهند تامين امنيت در اين ولايت ناممكن خواهد بود.
والي جديد بغلان هشدار داد، در صورتيكه كارمندان ادارات محلي مطابق به لايحه وظايف به كار خود ادامه ندهند، به زودي از سمت هاي شان بركنار خواهند شد.
سلطان محمد عبادي، قبلا در سمت هاي مختلف، در ادارات دولتي كار كرده و به تازگي از سوي رييس جمهور كرزي به عنوان والي بغلان انتخاب شده است.
بغلان در شمال كشور از ولايت هاي نسبتا ناامن به شمار مي رود كه مخالفان مسلح دولت در شماري از ولسوالي ها و قريه هاي دور آن به شكل گسترده نفوذ و فعاليت دارند.
مردم بغلان ابراز اميد واري مي كنند كه با آغاز به كار والي جديد، وضعيت امنيتي در اين ولايت بهبود يابد.

شناسه خبر: 36616 موضوع خبر: بغلان، اقتصادي و دارائي
زمان ارسال:
جمعه1391/07/07 ساعت 10:21

اخبار مرتبط:

نظرات:نام: (اختياري)
ايميل: (اختياري)
نظر شما
تصوير امنيتي تصوير امنيتي

تمامی حقوق برای گروه خبری افغان نیوز محفوظ است.